logoskola

www.sslvt.cz        e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      tel. 283 970 477

 

Den otevřených dveří - čtvrtek 11. 2. 2021

 

Všem zájemcům o studium oznamuji, že ve čtvrtek dne 11. 2. 2021 proběhne v naší škole den otevřených dveří. V tento den představíme nabídku studijních a učebních oborů pro školní rok 2021/2022 včetně kritérií přijímacího řízení, ubytování, vybavení školy, dalšího uplatnění absolventů, motivačních programů zahrnujících finanční podporu při studiu žákům na naší škole apod.

V rámci individuálních konzultací (po předchozím telefonickém ohlášení) rádi všechny zájemce a jejich zákonné zástupce přivítáme v naší škole v době od 8.00 do 12.00 hodin.

Současně bude možnost připojení k prezentaci online v 14.00 a v 18.00 hodin.

Do online prezentace se lze připojit přes odkaz: meet.google.com/yxy-dhoa-dap

S přátelským pozdravem

                                                                                      Mgr. Miroslav Maršoun v. r.                                                                                                                 

                                                                                                ředitel školy