V rámci Opatření PES pro oblast školství stupně 5 jsou umožněny prezenční individuální konzultace (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník).

Na základě rozhodnutí ředitele školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka je možnost těchto konzultací využít, zejména pro žáky, kteří učivo nezvládají.

Stále však platí, že vstup třetích osob do prostor škol (např. zákonní zástupci, rodiče) je možný jen v nezbytně nutných případech za zachování všech epidemiologických a hygienických opatření.

V případě zájmu o individuální konzultace kontaktujte výchovnou poradkyni, která zodpovídá za organizaci a koordinaci všech konzultací mezi žákem a konkrétním vyučujícím.

Individuální konzultace probíhají vždy za dodržování všech epidemiologických a hygienických opatření a ubytování žáků na domově mládeže není umožněno.

Kontaktní údaje výchovná poradkyně:

Ing. Michaela Martinů

tel.: 721012586,737312086

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V případě potřeby individuální konzultace je školní poradenské pracoviště k dispozici KAŽDOU STŘEDU od 9:00 do 9:45 hod. přes GOOGLE MEET (přes školní účet žáka) název schůzky: SPP nebo přes odkaz: https://meet.google.com/xyn-xfao-kvs